Mniej rowerów miejskich na ulicach Lublina. Część stacji świeci pustkami

lubelski rower miejski
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od kilku dni część stacji Lubelskiego Roweru Miejskiego świeci pustkami. Od 1 listopada większość miejskich rowerów trafiła do magazynu na przerwę zimową, gdzie przejdą wymagane naprawy.

Rowerem miejskim również zimą

Przypomnimy, że tegoroczny sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego rozpoczął się pod koniec czerwca. Nowością względem poprzednich sezonów jest fakt, że system jest częściowo całoroczny. W ubiegłych latach od listopada do końca marca system był nieczynny.

W tym roku po raz pierwszy ponad 200 jednośladów, a dokładnie 210 z 700 rowerów miejskich zostało na ulicach na zimę (okres zimowy trwa od 1 listopada do końca marca). Do dyspozycji są wszystkie stacje, które działały w lecie. Pozostałe jednoślady trafiły do magazynu, gdzie przejdą przeglądy techniczne przed kolejnym sezonem.

Zasady wypożyczeni pozostają bez zmian. Szczegóły w tym materiale: Lubelski Rower Miejski – zasady, cennik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.