Młody kierowca w czarnym BMW zniszczył barierki i uciekł z miejsca. Szuka go policja

Czarne BMW zniszczyło barierki na ul. Wajdeloty w Lublinie | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują młodego kierowcy czarnego BMW, który w piątkowy wieczór zniszczył barierki i znak na ul. Wajdeloty i uciekł z miejsca. W aucie byli inni młodzi mężczyźni.

Do zdarzenia doszło w piątek o godz. 23.12 na ul. Wajdeloty w Lublinie. Z relacji świadków wynika, że kierujący najprawdopodobniej czarnym BMW wjechał w barierki oraz znak drogowy (zakaz skrętu w lewo).

Młody mężczyzna, który kierował samochodem miał odjechać w kierunku ul. Głębokiej. W jego aucie byli też inni młodzi mężczyźni. Do chwili obecnej kierujący, który zniszczył barierki i stworzył zagrożenie w ruchu drogowym nie został zatrzymany.

Trwa przeglądanie monitoringu i poszukiwanie świadków zdarzenia. Osoby, który widziały zdarzenie lub mają wiedzę na temat kierującego proszone są o kontakt pod nr telefonu. (81) 535-48-00 lub (81) 535-57-59 albo 112. Policjanci zapewniają anonimowość.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.