Miss Polski 2023. Dwie kandydatki reprezentowały woj. Lubelskie. Gala i wyniki

Miss Polski 2023
Gala Miss Polski 2023

Gala Miss Polski 2023 odbyła się w niedzielę 16 lipca. Transmisję ze zmagań Pań można było obejrzeć na żywo na kanale telewizji Polsat. O tytuł najpiękniejszej Polki rywalizowały ze sobą 32 kandydatki z całego kraju — po dwie reprezentantki z każdego województwa.

Lublin reprezentuje – Karolina Gorbaniuk

Karolina Gorbaniuk
Miss Polski 2023 – reprezentantka woj. lubelskiego
  • Karolina Gorbaniuk z Lublina, woj. lubelskie. Jak mówi o sobie Karolina:

Uczę się w Szkole doktorskiej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku: doktorat z nauk medycznych z zakresu stomatologii. W przyszłości chciałabym zostać doktorem nauk medycznych, specjalistą kosmetologiem. W tej chwili pracuję jako kosmetolog.

Karolina Gorbaniuk
Miss Polski 2023 – reprezentantka woj. lubelskiego


Moją największą pasją jest malarstwo. Pozwala mi się naprawdę odprężyć i zrelaksować. Traktuję to jako arteterapie. Maluję pejzaże i ptaki, które wyjątkowo udaje mi się uchwycić w locie.
W życiu kieruje się myślą, „że nasze życie zależy od tego jak interpretujemy i odbieramy rzeczywistość. Szczęśliwym nie jest ten, który ma wszystko, tylko ten, który potrafi docenić to co ma.”

Patrycja Jarocka z Białej Podlaskiej, woj. lubelskie

Patrycja Jarocka
Miss Polski 2023 – reprezentantka woj. lubelskiego
  • Patrycja Jarocka z Białej Podlaskiej, woj. lubelskie:

Mam 19 lat. Pochodzę z Białej Podlaskiej, teraz mieszkam w Warszawie, gdzie studiuję Marketing i Sprzedaż w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie. W przyszłości chciałabym zostać stewardessą.
Na co dzień pracuję w salonie samochodowym. Od kilku lat interesuję się modelingiem i jest to moja największa pasja.

Patrycja Jarocka
Miss Polski 2023 – reprezentantka woj. lubelskiego

Lubię gotować i chodzić na spacery, szczególnie w towarzystwie mojego psa- Paprocha. Nie boję się podejmować nowych wyzwań, uwielbiam adrenalinę i wysokości.
Może motto życiowe brzmi: „Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk”.

Gala i wyniki Miss Polski 2023 – jak wypadły reprezentantki lubelszczyzny?

Finałowa gala miała miejsce w niedzielę 16 lipca w Nowym Sączu. Transmisja w telewizji Polsat rozpoczęła się o godzinie 20.00. Poprowadził ją Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Ilona Krawczyńska.

gala miss polski 2023

Galę finałową uświetniły występy artystyczne takich gwiazd jak gwiazdy jak Kasia Moś, Blanka oraz Oskar Cyms. W jurry zasiedli między innymi Izabela Janachowska, była miss Ewa Wachowicz, Miss Polonia i Miss Universe Marcelina Zawadzka, Maciej Zień, oraz byłe Miss Polski z 2022 i 2012 roku – Aleksandra Klepaczka i Katarzyna Krzeszowska.

Koronę najpiękniejszej Polki z rąk ubiegłorocznej zwyciężczyni konkursu Aleksandry Klepaczki otrzymała Angelika Jurkowianiec z województwa opolskiego. Oprócz niej wyróżnione zostały:

  • Miss Polski 2023 – Angelika Jurkowianiec (nagroda to 60 tysięcy złotych, skuter i hulajnoga elektryczna, a także prestiżowy tytuł)
  • I wicemiss – Julia Marcinkowska
  • II wicemiss – Dominika Staniaszek
  • III wicemiss – Patrycja Jarocka (woj. lubelskie)
  • IV wicemiss – Martyna Rurańska
  • Miss Polski widzów Telewizji Polsat – Agnieszka Brewka

Reprezentantka woj. lubelskiego Patrycja Jarocka znalazła się w gronie pięciu najpiękniejszych dziewcząt w naszym kraju.

Tegoroczna Miss Polski 2023

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.