Milejów: Zaginęła Maria Jaroszek. Rodzina prosi o pomoc

Milejów: Zaginęła Maria Jaroszek. Rodzina prosi o pomoc

Rodzina i policjanci poszukują Marii Jaroszek. W poniedziałek 66-letnia mieszkanka Milejowa wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 

Zaginiona to 66 letnia Maria Jaroszek. Mieszka w Milejowie. Kobieta ma 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, krótkie blond włosy.

 

W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę zimową z kapturem koloru szarego, spódnicę koloru szarego w fioletowe prążki i buty – czarne kozaki. Na głowie miała beret koloru różowego.

 

Łęczyńscy policjanci ustalili, że w dniu zaginięcia Maria Jaroszek poruszała się pieszo na trasie Milejów – Łańcuchów. Było to 6 marca br. w godz. 12:30 – 14:00. Zaginiona prawdopodobnie była widziana też w Świdniku.

 

Wszelkie informacje funkcjonariusze proszą kierować bezpośrednio do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej pod nr tel.: (81) 752-72-10 lub 997/112.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.