Mieszkaniec naszego regionu w programie Ninja Warrior powalczy o 150 tys. złotych

Piotr Lisiczka z Biłgoraja w programie Ninja Warrior Polska
Piotr Lisiczka z Biłgoraja w programie Ninja Warrior Polska | fot. Maciej Piorko

Do wielkiego finału „Ninja Warrior Polska” pozostało nieco ponad 2 tygodnie, a chętnych do zmierzenia się z torem wciąż przybywa. W najbliższy wtorek z torem przeszkód zmierzy się Piotr Lisiczka z Biłgoraja.

Mieszkaniec Biłgoraja powalczy o 150 tys. złotych w „Ninja Warrior Polska”

24-letni Piotr Lisiczka z Biłgoraja to maniak gimnastyki. Obecnie ćwiczy na kołach gimnastycznych i piłce gimnastycznej bez obciążania. – „Przebranżowiłem się ze street workoutu, który trenowałem, można powiedzieć, zawodowo” – mówi Piotr.

„W 2015 roku pobiłem nieoficjalny rekord świata w trzymaniu konkretnej figury na czas. Odkąd dowiedziałem się, że jestem astmatykiem, postawiłem mocno na pływanie pod wodą. Maksymalnie jestem w stanie przepłynąć 3 baseny na jednym wdechu” – dodaje.

Czy Piotr Lisiczka z Biłgoraja dołączy do elitarnego grona najlepszych z najlepszych? O tym przekonamy się już 30 marca o godz. 20:05, oglądając Polsat.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.