Mieszkaniec Cycowa kradł prąd. Potrzebował energii do zasilenia pralki

Sposób na oszukanie zakładu energetycznego znalazł sobie 60-letni mieszkaniec Cycowa. Tłumaczył policjantom, że chciał zrobić pranie. Na potwierdzenie swoich słów pokazał funkcjonariuszom działająca pralkę.

 

Łęczyńscy kryminalni dowiedzieli się, że mieszkaniec Cycowa dokonał nielegalnego przyłącza do sieci energetycznej. Po przybyciu na miejsce ich przypuszczenia potwierdziły się. W trakcie oględzin domu oraz przyległego terenu, policjanci ujawnili przewód biegnący od słupa energetycznego do ściany domu, a dalej do instalacji elektrycznej budynku mieszkalnego.

 

Podczas rozmowy 60-latek stwierdził, że nielegalnego poboru prądu dokonał ponieważ chciał zrobić pranie. Na potwierdzenie swoich słów wskazał w łazience pracującą pralkę automatyczną. Wezwani na miejsce pracownicy Zakładu Energetycznego dokonali fachowego odcięcia nielegalnego przyłącza. Może mu grozić do 5 lat więzienia.

fot. policja

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.