Ważny temat? Prześlij newsa!

Mieszkańcy wciąż bez ogrzewania i ciepłej wody. Wszystko przez prace, które się przedłużyły

Spotted Lublin

Mieszkańcy ulic objętych dzisiejszą przerwą w dostawie ogrzewania i ciepłej wody informują nas, że nadal ich grzejniki są zimne, a z kranów nie leci ciepła woda. Lublin. Mieszkańcy nadal bez ogrzewania i ciepłej wody Przypomnijmy, że w związku z dzisiejszymi pracami LPEC związanymi z budową przyłącza ciepłowniczego do budynku przy ul. Nałęczowskiej, wystąpiła przerwa w […]

zimno brak ogrzewania grzejnik elektryczny

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Adobe Stock

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin
Dodaj anonimowo Na żywo Przejdź do strony

Mieszkańcy ulic objętych dzisiejszą przerwą w dostawie ogrzewania i ciepłej wody informują nas, że nadal ich grzejniki są zimne, a z kranów nie leci ciepła woda.

Lublin. Mieszkańcy nadal bez ogrzewania i ciepłej wody

Przypomnijmy, że w związku z dzisiejszymi pracami LPEC związanymi z budową przyłącza ciepłowniczego do budynku przy ul. Nałęczowskiej, wystąpiła przerwa w dostawie ciepła na potrzeby ogrzewania i ciepłej wody na okolicznych ulicach. Z początkowo planowanych kilku budynków, w których miała nastąpić przerwa, lista budynków rozszerzyła się do kilkudziesięciu, przez zaparkowany samochód.

>>> O tym pisaliśmy już tu: Przez zaparkowany samochód mieszkańcy Konstantynowa i Sławinka do wieczora będą bez ogrzewania i ciepłej wody

Mieszkańcy budynków objętych przerwą w dostawie ciepła informują nas, iż nadal (stan na godz. 22:00) ich grzejniki są lodowata, a z kranów leci tylko zimna woda. Warto przypomnieć, że ogrzewanie miało zostać przywrócone w okolicy godz. 20:00. W związku z tym zwróciliśmy się z zapytaniem do Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej o powód braku ciepła.

„Prace na sieci ciepłowniczej, które początkowo miały zakończyć się wcześniej, przedłużyły się do godziny 20:00. Bezpośrednio po ich zakończeniu nasi pracownicy przystąpili do procesu nawadniania sieci. Obecnie dostawy ciepła do budynków są sukcesywnie przywracane. Ostatnimi budynkami, które zostaną w pełni objęte dostawą ciepła, są budynki przy ul. Wojciechowskiej 9 i 9a. Tam sytuacja wróci do normy około godziny 23:00” – wyjaśnia Teresa Stępniak-Romanek, rzecznik prasowy LPEC Lublin.

I dodaje: „Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za Państwa cierpliwość. Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować utrudnienia i zapewnić ciągłość dostaw ciepła”.

Przypomnijmy, że w związku z napełnianiem sieci ciepłowniczej początkowe parametry dostarczanej wody mogą być obniżone.

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Ważny temat? Prześlij newsa!

Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.

Bądź na bieżąco z Lublinem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check