Mieszkańcy posprzątali fragment ścieżki rowerowej wzdłuż Bystrzycy. Kto odbierze śmieci?

Posprzątali fragment ścieżki rowerowej wzdłuż Bystrzycy
Posprzątali fragment ścieżki rowerowej wzdłuż Bystrzycy | fot. czytelnik Jarosław

Kilkanaście worków zapełnionych śmieciami od kilku dni leży przy jednej z ławek na ścieżce rowerowej wzdłuż Bystrzycy. Nie zrobiło to wrażenia na służbach porządkowych, które codziennie przejeżdżają obok, lecz nie pokwapili się uprzątnąć.

Mieszkańcy posprzątali śmieci

„Może wreszcie ktoś to zabierze. Ludzie posprzątali, ułożyli worki w jednym miejscu i nic się dalej z tym nie dzieje. Za chwilę worki będą porozrywane i śmiecie rozniesie wiatr. To ścieżka rowerowa nad Bystrzycą w okolicach żelaznego mostu przy Kąpielowej” – zwraca uwagę czytelnik Jarosław i prosi o interwencję.

Mieszkańcy zwracają uwagę, że codziennie koło tego miejsca przejeżdżają służby porządkowe.

„Dziwne, że firma sprzątająca, która jeździ tam ścieżką rowerową prawie codziennie po 4 rano, nie zabierze, tylko zabiera worki ze śmietników. Gdzie jest miasto, które powinno dbać o porządek? Jakby ktoś je celowo podrzucił, to zaraz by szukali winnego, a tak to niech leży” – komentuje czytelnik Rafał.

Miasto deklaruje, że worki z zebranymi odpadami zostaną uprzątnięte.

„Odpady znajdujące się przy ścieżce rowerowej wzdłuż Bystrzycy w okolicy ul. Kąpielowej zostaną uprzątnięte do końca tygodnia przez firmę zajmującą się bieżącym utrzymaniem rejonu” – informuje Monika Głazik z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.