Mieszkańcy mogą korzystać z bezpłatnego lodowiska pod chmurką. Jest jeden „zasadniczy warunek”

Lodowisko Biały Orlik w Lublinie
Lodowisko Biały Orlik w Lublinie | fot. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

Bezpłatne lodowisko pod chmurką Biały Orlik działa na orliku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Lublinie. Osoby nieposiadające swoich łyżew niestety nie skorzystają ze ślizgawki. Poniżej publikujemy harmonogram funkcjonowania lodowiska.

Lodowisko pod chmurką Lublin

Lodowisko Biały Orlik znajduje się na terenie boisk sportowych położonych przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Lublinie przy ul. Radzyńskiej 5. Mogą z niego korzystać bezpłatnie wszystkie osoby posiadające własny sprzęt. Organizatorzy ślizgawki nie zdecydowali się na uruchomienie wypożyczalni łyżew, która była dostępna przed pandemią.

Do końca ferii zimowych lodowisko pozostaje do dyspozycji mieszkańców w godzinach 9:00-14:00 i 15:00-20:00. Po tym czasie, od 30 stycznia ślizgawka będzie czynna w weekendy w takich samych godzinach jak w ferie (9:00-14:00 i 15:00-20:00) oraz od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-20:00.

Funkcjonowanie Białego Orlika uzależnione jest od warunków pogodowych. Informacje o tym, czy lodowisko jest czynne danego dnia, udzielane są pod numerem telefonu 81 741 37 03.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.