Miejskie autobusy z Lublina dojada do Głuszczyzny

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od 1 grudnia autobusy linii nr 17 wydłużą swoją trasę i dojadą do Głuszczyzny. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie przychylił się do wniosku Gminy Głusk.

– „Na wniosek Gminy Głusk kursy linii nr 17, dotychczas kończące swój bieg w Mętowie, zostają wydłużone do nowej pętli komunikacyjnej w miejscowości Głuszczyzna. Autobusy w/w linii jadące w kierunku nowej pętli zatrzymywać się będą dodatkowo przy drodze wojewódzkiej nr 835 na przystanku zarządzanym przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie: Mętów – II straż” – informuje Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.