Miejski monitoring zostanie rozbudowany o kolejne kamery. Sprawdź lokalizacje

DSC04782
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

O kolejne cztery kamery rozbudowany zostanie miejski monitoring, którego centrum znajduje się w siedzibie Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego przy ul. Lipowej w Lublinie.

To już kolejny etap rozbudowy sieci kamer miejskiego monitoringu, którego zarządzeniem zajmuje się Centrum Monitoringu Wizyjnego działające w budynku Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego przy ul. Lipowej w Lublinie.

Urząd Miasta Lublin szuka wykonawcy, który w wyznaczonych przez urzędników lokalizacjach zamontuje cztery kamery IP i włączy je do systemu miejskiego monitoringu. Kamery mają zostać podłączone do 21 czerwca 2019 r.

Lokalizacje nowych punktów kamerowych:

• ul. Lubartowska 49,
• Nowy Plac Targowy 1,
• ul. Lubartowska 35,
• ul. Furmańska 6

Aktualnie miejski system monitoringu jest wyposażony w 198 kamer (171 kamer obrotowych, 27 stacjonarnych). Do systemu włączone są też systemy monitoringu (oddzielne podsystemy) basenu miejskiego Aqua Lublin, stadionu miejskiego Arena Lublin i stadionu lekkoatletycznego Start Lublin – razem 300 kamer monitoringu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.