Miasto szuka firmy, która zajmie się obsługą Masztu Niepodległości. Wymiana flagi co 6 tygodni

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Urząd Miasta Lublin poszukuje firmy, która zajmie się obsługą Masztu Niepodległości na rondzie Romana Dmowskiego. Wykonawca musi posiadać podnośnik koszowy o zasięgu pracy min. 35 metrów.

Maszt Niepodległości na rondzie Dmowskiego ma 35 metrów wysokości i jest wykonany z 22 ton stali. Na jego szczycie powiewa biało-czerwona flaga powierzchni blisko 50 mkw. Urząd Miasta Lublin poszukuje firmy, która przez najbliższe dwa lata zajmie się obsługą Masztu.

Do zadań wykonawcy będzie należało zdejmowanie i zakładanie flag na maszcie, przechowywanie nowych flag i utylizowanie zużytych flag. W zamówieniu możemy przeczytać, że szacunkowa częstotliwość zmiany flagi będzie co 6 tygodni.

Wykonawca musi dodatkowo wykazać dysponowanie podnośnikiem koszowym o zasięgu pracy min. 35 metrów. Na oferty ratusz czeka do 22 stycznia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.