Miasto planuje w przyszłym roku przebudowę trzech skrzyżowań

Skrzyżowanie ul. Mełgiewskiej i ul. Frezerów
Skrzyżowanie ul. Mełgiewskiej i ul. Frezerów | fot. Dominik Wąsik

Szykują się zmiany na trzech skrzyżowaniach w Lublinie. Chodzi o sygnalizacje świetlne. Radni zarezerwowali już potrzebne środki na ten cel. 23 radnych było za, siedem wstrzymało się od głosu.

Tu przebudują sygnalizacje świetlne

Środki zaplanowane w roku 2023 zostaną przeznaczone na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z budową zatok autobusowych na skrzyżowaniu ul. Franczaka „Lalka” i ul. Skalskiego, przebudowę sygnalizacji świetlnej wraz z przebudową skrzyżowania ul. Doświadczalnej i ul. Witosa oraz przebudowę sygnalizacji świetlnej wraz z przebudową skrzyżowania ul. Mełgiewskiej i ul. Frezerów.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Aleja Unii Lubelskiej, Władysława Kunickiego, Warszawska, Pliszczyńska, i Bóg wie co jeszcze to sa ulice w stanie agonalnym.