Miasto kupiło cztery nowe samochody za prawie 440 tys. zł

IMG 20161212 154742 e1483968786980

Ratusz kupił nowe samochody służbowe. Za cztery nowe auta zapłacił prawie 440 tys. zł, czyli o 40 tys. więcej niż początkowo planował. Dostarczy je firma Vip Car z Opola.

 

– Przetarg nieograniczony na dostawę samochodów na potrzeby Urzędu Miasta został rozstrzygnięty w grudniu. W drodze przetargu wyłoniona została oferta Vip Car Sp. z o. o. na kwotę 439 848, 00 zł. Środki zarezerwowane na ten cel przez zamawiającego zostały zwiększone – wyjaśnia Olga Mazurek-Podleśna z UM Lublin.

 

Cztery samochody osobowe Renault Talisman zostaną dostarczone do Urzędu Miasta jeszcze w tym miesiącu.

 

renault talisman

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Też mi sensacja. W końcu dzisiaj za nowe auto klasy średniej sedan w pełnym wyposażeniu to trzeba w końcu zapłacić w granicy 100 tyś. ZŁ. A wymieniać aut nie będą co miesiąc.