Miał przy sobie blisko 80 gramów mefedronu. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

Mefedron
Mefedron | fot. KPP Tomaszów Lubelski

Policjanci podczas kontroli drogowej Audi na jednej z ulic Tomaszowa Lubelskiego, znaleźli u 23-letniego pasażera blisko 80 gramów mefedronu. Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Próbował uciec z miejsca interwencji

W minioną niedzielę (4 lutego) w godzinach nocnych policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego na jednej z tomaszowskich ulic zatrzymali do kontroli drogowej Audi.

Podczas kontroli, kierujący oraz dwóch pasażerów zachowywali się nerwowo, co wzbudziło podejrzenie policjantów. Podczas przeszukania pojazdu i osób znajdujących się w nim, jeden z pasażerów próbował uciec z miejsca interwencji.

Jak się okazało, powodem jego zachowania było posiadanie zabronionych prawem substancji. Podczas przeszukania mundurowi ujawnili u 23-letniego mieszkańca gminy Tyszowce prawie 80 gramów białej, skrystalizowanej substancji, która okazał się mefedronem.

Policjanci zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 23-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawiania wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.