Mężczyzna wszedł pod pociąg relacji Lublin – Rzeszów. Zginął na miejscu

Mężczyzna wszedł pod pociąg. Śmierć na miejscu

Mężczyzna w wieku ok. 30 lat wtargnął wprost pod nadjeżdżający pociąg. Ratownicy stwierdzili zgon na miejscu.

 

Do tragedii doszło w poniedziałek (30.01) późnym wieczorem około godz. 19 na szlaku kolejowym pomiędzy Zemborzycami a Krężnicą Jarą. Pod pociąg relacji Lublin – Rzeszów wtargnął mężczyzna, który jak wynika z zeznań świadków wszedł na tory na czworaka.

 

Po przybyciu jednostki ratowniczej na miejsce, ratownicy stwierdzili zgon mężczyzny. Na miejscu pracowali również strażacy z Krężnicy Jarej oraz policja wraz z prokuratorem. Okoliczności zdarzenia wskazują najprawdopodobniej na samobójstwo.

 

Maszynista pociągu był trzeźwy. Pociągiem podróżowało 50 pasażerów. Ruch pociągów na trasie Lublin – Kraśnik był w nocy zablokowany.

 

Trwa ustalenie dokładnych przyczyn tak tragicznego zdarzenia.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.