Mężczyzna rozebrał się do naga w autobusie linii nr 10. Położył się na podłodze i krzyczał

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Pasażer rozebrał się do naga na oczach pasażerów. Następnie położył się na podłodze, krzycząc rwał dokumenty. Policja odwiozła go na badania psychiatryczne.

 

Do niecodziennego zdarzenia doszło w czwartek przed godz. 11 w autobusie komunikacji miejskiej nr 10 w pobliżu przystanku na ul. Gęsiej.

 

– W pewnym momencie kierowca autobusu usłyszał oklaski pasażerów. Gdy spojrzał w lusterko zauważył prawie nagiego mężczyznę, który zmierza w stronę jego kabiny. Chwilę później pasażer był już nagi. Położył się na podłodze, krzyczał i rwał pieniądze oraz dokumenty – opowiada Weronika Opasiak, rzecznik prasowy MPK Lublin.

 

Kierowca próbował nawiązać kontakt z pasażerem, lecz nie było z nim kontaktu. Postanowił zadzwonić po policję i pogotowie. Funkcjonariusze zawieźli mężczyznę na badania psychiatryczne.

Autobus linii nr 10 miał 10 minut opóźnienia.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.