Mężczyzna rozebrał się do naga w autobusie linii nr 10. Położył się na podłodze i krzyczał

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Pasażer rozebrał się do naga na oczach pasażerów. Następnie położył się na podłodze, krzycząc rwał dokumenty. Policja odwiozła go na badania psychiatryczne.

 

Do niecodziennego zdarzenia doszło w czwartek przed godz. 11 w autobusie komunikacji miejskiej nr 10 w pobliżu przystanku na ul. Gęsiej.

 

– W pewnym momencie kierowca autobusu usłyszał oklaski pasażerów. Gdy spojrzał w lusterko zauważył prawie nagiego mężczyznę, który zmierza w stronę jego kabiny. Chwilę później pasażer był już nagi. Położył się na podłodze, krzyczał i rwał pieniądze oraz dokumenty – opowiada Weronika Opasiak, rzecznik prasowy MPK Lublin.

 

Kierowca próbował nawiązać kontakt z pasażerem, lecz nie było z nim kontaktu. Postanowił zadzwonić po policję i pogotowie. Funkcjonariusze zawieźli mężczyznę na badania psychiatryczne.

Autobus linii nr 10 miał 10 minut opóźnienia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.