Mężczyzna podpalił się przed sądem w Świdniku. Trafił do szpitala

Sąd rejonowy Lublin Wschód z siedzibą w Świdniku 01
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku | fot. wikipedia

Informację o tym, że mężczyzna podpalił się przed wejściem do Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Świdniku otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Z poparzeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 10.30 przed budynkiem Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Świdniku. Z informacji nam przekazanych wynika, że 49-letni mieszkaniec gminy Wólka przed wejściem do sądu oblał się denaturatem i podpalił.

Jako pierwsi w pomocą ruszyli policjanci, którzy pomogli mężczyźnie zrzucić płonące ubrania i dogasili ogień. Mundurowi udzielili mu też pierwszej pomocy przedmedycznej. Mężczyzna z poparzeniami trafił do szpitala. Obrażenia, które posiada nie zagrażają jego życiu.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Nieznane są motywy jego działania. Śledczy nie wykluczają, że do tak desperackiego kroku 49-latka mogło pchnąć niekorzystne dla niego rozstrzygnięcie sądowe.

AKTUALIZACJA: Podpalił się przed sądem w Świdniku. Chciał w ten sposób zamanifestować niekorzystny dla siebie wyrok << KLIKNIJ

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.