Medykalia 2017 w Lublinie bez Popka. Kto go zastąpi?

To już pewne. Jedna z tegorocznych gwiazd Medykaliów nie wystąpi. Mowa tu o grupie Trzej Królowie. Kto ich zastąpi?

 

W poniedziałek menadżer grupy poinformował organizatorów Medykaliów, że z przyczyn niezależnych od muzyków, nie będą mogli wystąpić podczas imprezy. Kto więc zastąpi Trzech Króli?

 

– Na tą chwilę nie możemy powiedzieć kto mógłby ich zastąpić, ponieważ prowadzimy wstępne rozmowy z artystami. Dopóki nie podpiszemy umów, nie będziemy niczego ogłaszać – informuje Adrianna Krupa, przewodnicząca samorządu studentów Uniwersytetu Medycznego.

 

Jak się dowiedzieliśmy organizatorzy szukają kogoś z tego samego gatunku muzycznego. Kogo chcielibyście na scenie Medykaliów? Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!

 

Czytaj także: Medykalia 2017 w Lublinie. Na scenie wystąpią m.in. Peja, Trzech Króli czy Strachy na Lachy28 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.