Mecz podwyższonego ryzyka na Arenie Lublin. W środę nie parkuj na parkingu stadionu

Stadion Arena Lublin
Stadion Arena Lublin | fot. Dominik Wąsik

W środę o godz. 14.30 na stadionie Arena Lublina rozegrany zostanie mecz Pucharu Polski: Motor Lublin vs. Wisła Kraków. Ze względu na zakwalifikowanie meczu do podwyższonego ryzyka organizatorzy apelują do mieszkańców, by tego dnia nie parkowali koło stadionu.

Motor Lublin vs. Wisła Kraków

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie przekazał, że w związku ze środowym meczem Pucharu Polski na Arenie Lublin parkingi wokół stadionu będą wykorzystywane dla potrzeb kibiców przyjeżdżających na mecz.

„Sugerujemy mieszkańcom Lublina, którzy nie wybierają się na mecz, a planują parkowanie swoich aut obok stadionu, o korzystanie z innych parkingów na terenie miasta” – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR.

Mecz Motor Lublin vs. Wisła Kraków rozpocznie się o godz. 14:30. Zgodnie z planem przyjazd kibiców na to spotkanie rozpocznie się od godz. 12:30, ale już wcześniej na parkingach pojawią się służby mundurowe, porządkowe i informacyjne, które zamkną niektóre strefy parkingów, a na wszystkich pozostałych będą kierowały ruchem.

Zobacz także: Ceny biletów na mecz Motor Lublin – Wisła Kraków [SPRAWDŹ]

Utrudnienia w ruchu

Środowe spotkanie jest określane jako tzw. mecz podwyższonego ryzyka. Należy spodziewać się przyjazdu wielu kibiców nie tylko z Krakowa, ale też z innych polskich miast, co również może powodować utrudnienia na parkingu.

Dodatkowo w godzinach popołudniowych możliwa jest zmiana organizacji ruchu – wyjazd z parkingów Areny będzie wtedy możliwy jedynie w stronę ul. Lubelskiego Lipca i dalej w stronę ul. Krochmalnej.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Może najwyższy czas skończyć z finansowaniem meczów przez policję skoro się bydło nie potrafi kulturalnie zachować to nie wpuszczać na trybuny tylko garstkę kibicow