McDonalds szklanki 2022. Wymień punkty w aplikacji McDonalds na szklanki Coca-Cola

McDonalds szklanki Coca-Cola 2022
McDonalds szklanki Coca-Cola 2022 | fot. Dominik wąsik

McDonalds rozdaje szklanki. Są to szklanki limitowanej edycji Coca Cola 2022. Jak otrzymać jedną z nich? Przedstawiamy szczegóły, które pomogą wam uzyskać darmową szklankę Coca-Cola od McDonalds.

Szklanki Coca-Cola w McDonalds 2022

Od 12 września we wszystkich restauracjach McDonalds w Polsce, za wyjątkiem zlokalizowanych na terenie Lotniska Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, do możemy odebrać szklankę Coca Cola 2022 gratis.

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie użytkownicy aplikacji McDonalds. W ramach promocji możesz wymienić każde 100 zgromadzonych punktów w MojeM na nagrodę – szklankę Coca-Cola. W tym celu wystarczy aktywować w aplikacji, w sekcji MojeM, kupon symbolizujący szklankę.

To działanie spowoduje automatyczne pobranie odpowiedniej ilości punktów z konta. Następnie można odebrać wybraną szklankę Coca-Cola, okazując aktywny kupon. W promocji dostępnych jest 5 kolorów szklanek:

  • Midnight Blue,
  • Georgia Green,
  • Bronze,
  • Purple,
  • Light Turquoise.

Zobacz także: McDonalds: menu i cennik 2022 r. Zobacz aktualne ceny w Maku

Nie ma limitu szklanek na osobę. Przy jednej transakcji możesz odebrać jedną szklankę, a dziennie nie więcej niż 5. Ważne! Możesz odebrać szklankę Coca-Cola nawet bez dokonania kolejnego zakupu. Wystarczy okazać wygenerowany kupon na darmową szklankę kasjerowi lub w kiosku McDonalds.

Promocja na darmowe szklanki Coca-Cola w restauracjach McDonalds obowiązuje do 23 października 2022 lub do wyczerpania zapasów nagród. Łączna liczba darmowych szklanek przewidzianych w promocji wynosi 1,5 miliona sztuk.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.