McDonald's rozdaje kawę za darmo!

edf

Po raz kolejny sieć restauracji McDonald’s rozdaje darmową poranną kawę. Taka promocja będzie obowiązywała w tygodniu do godziny 10:30, a w weekendy odrobinę dłużej – do 11:00.

Lubicie rano przed pracą wypić kawę? Teraz możecie ją wypić całkowicie za darmo w McDonald’s! To już kolejna taka promocja przygotowana przez sieć restauracji. Tłumy w lokalach mówią same za siebie.

Promocja trwa od 17 października, aż do 30 października 2016 roku w restauracjach McDonald’s codziennie od poniedziałku do piątku do godz. 10.30 oraz w weekendy do godziny 11.00 będzie czekała na Was darmowa porcja kofeiny, czyli mała kawa czarna, biała lub cappuccino.

Restauracje McDonald’s w Lublinie, gdzie możemy napić się darmowej kawy:

  • Aleje Spółdzielczości Pracy 34
  • ul. Chemiczna/róg Witosa/
  • ul. Krakowskie Przedmieście 52
  • ul. Puławska 40
  • Aleje Tysiaclecia i Aleja Unii Lubelskiej/Tarasy Zamkowe
(fot. Dominik Wąsik)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.