McDonald’s otworzy dwie nowe restauracje w województwie lubelskim

mcdonalds restauracja mcdrive
Restauracja McDonald's przy al. Kraśnickiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Trwa budowa dwóch nowych restauracji McDonald’s w województwie lubelskim. Obecnie w naszym regionie działa 14 lokali pod szyldem McDonald’s.

Nowe restauracje McDonald’s w województwie lubelskim

Pierwsza z restauracji powstaje w Zamościu, gdzie już funkcjonuje jedna restauracja pod szyldem McDonald’s przy al. Jana Pawła II. Nowy lokal buduje się w miejscu dawnego hotelu „Zajazd” przy ul. Sikorskiego, który został zrównany z ziemią. Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące terminu otwarcia.

Kolejna restauracja McDonald’s w województwie lubelskim buduje się w Łukowie. Będzie to pierwszy McDonald’s w tym mieście. Lokal powstaje przy przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Wojska Polskiego. W tym przypadku również nie jest znana data otwarcia restauracji.

ZOBACZ TAKŻE:
► McDonald’s podnosi ceny – klienci wściekli. Te popularne produkty są teraz droższe

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. McDonald’s w Łukowie ma być otwarty na dzień dziecka jako prezent.

  2. A jest wiadomo czy to będzie w Starym Kraśniku lub w Kraśniku Fabrycznym albo w urzędowie (te miasta są w województwie Lubelskim)