McDonalds kawa mała i średnia za 6 zł. Promocja na kawę do 27 kwietnia 2023

McDonalds kawa - Dobre dni dobrej kawy
McDonalds kawa - Dobre dni dobrej kawy | fot. Dominik Wąsik

Do restauracji McDonalds wróciła promocja na kawę. Wszystkie małe i średnie kawy dostępne w ofercie McCafe do 27 kwietnia 2023 r. są za 6 zł. Regulamin promocji na kawę w McDonalds.

McDonalds kawa 6 zł

„Dobre dni dobrej kawy” to jedna z ofert promocyjnych dostępnych restauracjach McDonalds. W ramach tegorocznej oferty od 24 marca do 27 kwietnia 2023 r. możemy zakupić wybrane kawy w okazyjnych cenach. Każda mała i średnia kawa z oferty McCafe kosztuje 6 zł. Do wyboru mamy: kawę czarną, kawę z mlekiem, cappucino, espresso, double espresso, cafe latte i flat white.

McDonalds promocja na kawę 2023

Promocja na kawę w McDonalds polega na tym, że cena każdej z niżej wymienionych kaw i napoju kawowego wynosić będzie 6 złotych. Lista kaw objętych promocją:

  • kawa czarna 190 ml i 270 ml
  • kawa czarna z mlekiem 190 ml i 270 ml
  • espresso 30 ml i 60 ml (podwójne espresso)
  • cafe latte 200 ml i 300 ml
  • cappuccino 200 ml i 300 ml
  • flat white 200 ml i 300 ml

W promocji uczestniczą wszystkie restauracje McDonalds oraz kawiarnie McCafe w Polsce, z wyjątkiem zlokalizowanych na terenie Lotniska Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Promocja nie obowiązuje przy zakupach w ramach usługi McDelivery (z dostawą do domu).

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.