McDonalds i Coca-Cola rozdają darmowe McZestawy Big Mac. Oto jak je zdobyć

big mac frytki mcdonalds
Zdjęcie ilustracyjne | fot. quotecatalog.com

Coca-Cola obchodzi 50-te urodziny działalności w Polsce. W związku z tym przygotowała specjalną promocję z McDonalds. Sprawdź, jak otrzymać za darmo McZestaw Big Mac z frytkami i Coca-Colą.

Darmowy McZestaw Big Mac

W ramach urodzinowej promocji Coca-Cola z McDonalds do wygrania będzie 100 000 McZestaw Big Mac z frytkami i Coca-Colą. Jak wygrać jeden z darmowych zestawów Big Mac w McDonalds o wartości 21 zł każdy? Zasady promocji są bardzo proste.

Jak wziąć udział w promocji?

Wystarczy w czasie trwania promocji tj. od 27 kwietnia 2022 r. do 8 lipca 2022 r. kupić Coca-Colę z promocyjną etykietą. Następnie spod etykiety przepisujemy specjalny kod do aplikacji Coca-Cola. Po uzbieraniu 3 takich kodów wygeneruje się voucher na McZestaw Big Mac, którego kod musimy wprowadzić do aplikacji McDonalds.

1. Ściągnij na telefon aplikację Coca-Cola.

2. Wpisz w aplikacji 3 kody spod etykiet i nakrętek urodzinowych opakowań napojów Coca-Cola lub Coca-Cola Zero..

3. Odbierz unikalny voucher z kodem i wymień go na McZestaw Big Mac w aplikacji McDonalds.

Jak wymienić voucher na nagrodę?

Wpisz unikalny kod z vouchera z aplikacji Coca-Cola w aplikacji McDonalds. Kod z vouchera wymienisz na kupon, który możesz zrealizować w restauracji McDonalds (promocja nie dotyczy restauracji McDonalds na terenie Lotniska Chopina w Warszawie i Portu Lotniczego Gdańsk). Każdy kod jest jednorazowy i zawiera cyfry oraz litery.

Które butelki Coca-Cola biorą udział w promocji?

Butelki Coca-Cola i Coca-Cola Zero są oznaczone etykietą z logo 50 lat Coca-Cola w Polsce oraz komunikacją promocyjną.

Ile zestawów mogę odebrać?

Limit darmowych McZestaw Big Mac w promocji wynosi 30 zestawów w każdym tygodniu promocji.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Weszłam o godzinie 00.00 i nie było zestawu do wygrania ( jest napisane: „obecnie brak na stanie”) tydzień temu koło 10 patrzyłam też nie było (tutaj natomiast było napisane, że pula została wyczerpana) :((

  2. Jedno wielkie oszustwo jak zawsze jak juz przypadkowo nie wyskoczy komunikat pula nagrod sie wyczerpala to jak juz dostaniesx ten wymazony mac zestaw to i tak pi 3 dniach ci zniknie z apki szkoda sie rozpisywac na ten temat kolejna lipna koteria w celu wyidzenia hak najwiekszej liczby danych nie pozdrawiam