Mazda uderzyła w barierki. Utrudnienia na al. Tysiąclecia [ZDJĘCIA]

Mazda uderzyła w barierki na al. Tysiąclecia | fot. czytelnik Kamil

Z niewielkimi utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy poruszający się po al. Tysiąclecia. Na wysokości nitki zjazdu w ul. Grafa mazda uderzyła w barierki.

Do zdarzenia doszło w środę o godz. 9.20 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą jechał od al. Witosa w kierunku centrum. Przed nitką zjazdową w ul. Grafa kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne barierki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Prawy pas w kierunku centrum jest tymczasowo zablokowany w miejscu zdarzenia.

Mazda uderzyła w barierki na al. Tysiąclecia | fot. czytelnik Kamil
Mazda uderzyła w barierki na al. Tysiąclecia | fot. czytelnik Kamil


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.