Matka popijała piwo z koleżanką. Opiekowała się synem mając blisko 3 promile

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Matka mająca blisko 3 promile alkoholu w organizmie opiekowała się swoim 5-letnim synem. Razem z koleżanką spożywały alkohol, podczas gdy dziecko spało w drugim pokoju.

W środę przed godz. 22 policjanci ze Świdnika otrzymali zgłoszenie, że w jednym w mieszkań w Świdniku znajduje się matka, która pod opieką ma dziecko i może być nietrzeźwa.

Na miejscu pod wskazanym adresem mundurowi zastali 37-letnią kobietę oraz jej koleżankę. Kobiety oświadczyły, że spożywały razem piwo. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

W pokoju obok spał 5-letni syn 37-latki. Na miejsce przybyła siostra kobiety, która zobowiązała się zaopiekować chłopcem. Teraz policjanci będą ustalać czy doszło do czynu zabronionego. O sytuacji zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Mam pytanie, jeżeli nie było zakłócenia porządku to jakim prawem policja weszła do domu?i następne, dlaczego policji nie ma tam gdzie być powinni? Spanie w samochodzie przy lotnisku lub notorycznie adorowanie pań na Orleanie przy Lidl, to nie służba.

  2. XD ludzie chyba dalej żyją w PRLu, skoro dziecko spało i nie było śladów awantur oraz było przed 22 to sasiadce należy sie medal służbistow PZPR brawo xD