Matka popijała piwo z koleżanką. Opiekowała się synem mając blisko 3 promile

piwo
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Matka mająca blisko 3 promile alkoholu w organizmie opiekowała się swoim 5-letnim synem. Razem z koleżanką spożywały alkohol, podczas gdy dziecko spało w drugim pokoju.

W środę przed godz. 22 policjanci ze Świdnika otrzymali zgłoszenie, że w jednym w mieszkań w Świdniku znajduje się matka, która pod opieką ma dziecko i może być nietrzeźwa.

Na miejscu pod wskazanym adresem mundurowi zastali 37-letnią kobietę oraz jej koleżankę. Kobiety oświadczyły, że spożywały razem piwo. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

W pokoju obok spał 5-letni syn 37-latki. Na miejsce przybyła siostra kobiety, która zobowiązała się zaopiekować chłopcem. Teraz policjanci będą ustalać czy doszło do czynu zabronionego. O sytuacji zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. XD ludzie chyba dalej żyją w PRLu, skoro dziecko spało i nie było śladów awantur oraz było przed 22 to sasiadce należy sie medal służbistow PZPR brawo xD

  2. Mam pytanie, jeżeli nie było zakłócenia porządku to jakim prawem policja weszła do domu?i następne, dlaczego policji nie ma tam gdzie być powinni? Spanie w samochodzie przy lotnisku lub notorycznie adorowanie pań na Orleanie przy Lidl, to nie służba.