Mata zagra koncert w Lublinie. Poznaliśmy datę, ale organizatorzy na razie nie ujawniają lokalizacji

koncert publiczność
Koncert | fot. Adobe Stock

Mata wyrusza w letnią trasę po Polsce. Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce wystąpi w dziesięciu miastach. Jednym z miast, w którym zagra plenerowy koncert jest Lublin.

Koncert Maty w Lublinie 2022

Mata należy do grona jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce. Ma na swoim koncie wiele nagród, a jego utwory biją rekordy popularności w sieci. Mata ogłosił właśnie letnią trasę koncertową. Kiedy i gdzie wystąpi?

Mata Tour to dziesięć koncertów w dziesięciu różnych miastach. Znakiem rozpoznawczym serii występów Młodego Matczaka będą nieoczywiste plenerowe lokalizacje i wyjątkowa oprawa audiowizualna. Jednym z miasta, w którym Mata zagra swój koncert jest Lublin.

Koncert Maty w Lublinie zaplanowano na 3 września. Na razie dokładna lokalizacja koncertu Maty pozostaje tajemnicą. Bilety na koncert zaczynają się od 139 złotych.

Będziecie?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.