Masz konto PayPal, ale z niego nie korzystasz? Zapłacisz za brak aktywności 50 zł

Masz konto PayPal, ale z niego nie korzystasz? Zapłacisz za brak aktywności 50 zł
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Od grudnia 2020 roku obowiązywać będzie nowa umowa pomiędzy PayPalem a jego użytkownikami. Za nieaktywne konto PayPal zapłacimy 50 złotych.

PayPal poinformował, że od 16 grudnia 2020 roku wprowadza zmiany w umowach prawnych. Co to oznacza dla użytkowników PayPala? Jedną ze zmian w umowie jest opłata za brak aktywności – nieaktywne konto PayPal. Użytkownicy, którzy od 12 miesięcy nie dokonali żadnych operacji na koncie PayPal a mają na nim środki pieniężne zostaną obciążeni kwotą 50 złotych.

Jak zamknąć konto PayPal?

Aby zamknąć konto PayPal:

  1. Zaloguj się na konto PayPal
  2. Kliknij w ikonę koła zębatego (ustawień)
  3. W obszarze Opcje konta kliknij polecenie Zamknij konto
  4. Postępuj zgodnie z instrukcjami

Ważne! Przed zamknięciem konta PayPal usuń wszelkie informacje finansowe (w tym informacje dotyczące karty i rachunku bankowego). Przelej pieniądze z konta PayPal na swój rachunek bankowy. Aby zamknąć swoje konto, zaloguj się w witrynie PayPal. Ta funkcja nie jest dostępna w aplikacji PayPal.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.