Master Chefs 4 Dogs. Przynieś karmę dla zwierząt i skosztuj potraw mistrzów kuchni

Przynieś karmę dla bezdomnych zwierząt z lubelskiego schroniska i skosztuj potraw prosto od mistrzów kuchni. Master Chefs 4 Dogs w Lublinie.

W sobotę w Lublinie będą gościć uczestnicy telewizyjnych programów poświęconych gotowaniu, którzy w ramach akcji Master Chefs 4 Dogs gotują na rzecz bezpańskich psów i kotów.

Master Chef 4 Dogs to cykl imprez kulinarnych, których celem jest zebranie jak największej ilości darów na rzecz potrzebujących psów. Ideą jest by znani z telewizyjnych show kucharze, wspólnie gotowali dla osób chcących wesprzeć cel akcji.

Tegoroczna jubileuszowa 10 edycja, rozpocznie się 10 września o godzinie 13:00 na Lubelskich Błoniach pod Zamkiem. Celem wydarzenia jest akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Schroniska dla zwierząt w Lublinie oraz promowanie idei Mądrej Adopcji.

Wystarczy przynieść karmę dla zwierząt, by w zamian za posiłek dla bezdomnego zwierzaka zjeść danie serwowane przez najlepszych kucharzy z Polski.

mc4d_x(fot. MC4D)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.