Martwy rowerzysta znaleziony w rowie. Policja szuka sprawcy potrącenia

rowerzysta rower wypadek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci poszukują kierowcy, który dzisiaj rano w Leszkowicach śmiertelnie potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 6 rano w miejscowości Leszkowice, w gminie Ostrówek. Na poboczu drogi powiatowej zostały odnalezione zwłoki mężczyzny, obok którego leżał rower. O tym fakcie zostali powiadomieni policjanci.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do wypadku doszło na prostym i niezabudowanym odcinku drogi. Kierujący nieustalonym na chwilę obecną pojazdem potrącił rowerzystę i nie udzielając pomocy poszkodowanemu, uciekł z miejsca wypadku.

Kierujący jednośladem zmarł na miejscu zdarzenia w wyniku odniesionych obrażeń. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, dlatego policjanci zajęli się ustalaniem jego personaliów.

Dziś przed południem ustalono, że ofiarą wypadku jest 46-letni mieszkaniec pow. lubartowskiego” – mówi Ewelina Skorupska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Osoby, które mogą posiadać informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie, tel. 81 852 62 10 lub 112.

Aktualizacja: Śmiertelnie potrącił rowerzystę i uciekł. Tego samego dnia sam zgłosił się na policję

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.