Marszałek Sosnowski rozda mieszkańcom 700 sadzonek drzew. Akcja już dzisiaj

sadzonka

Będą to sadzonki sosny, modrzewia, dębu, buka i jarzębiny. Drzewka zostaną rozdane z okazji 700-lecia Lublina.

 

Sadzonki dostarczy Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie, a rozdadzą je marszałek województwa lubelskiego Sławomir Sosnowski, radna sejmiku Bożena Lisowska oraz przedstawiciel RDLP w Lublinie.

 

– Celem inicjatywy jest podkreślenie roli i znaczenia drzew w mieście, a tym samym podniesienie świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska oraz upowszechnianie lokalnych działań proekologicznych – mówi Ewa Szary, rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

 

Sadzonki będzie można odebrać w czwartek, na placu Teatralnym w Lublinie (plac przed CSK), od godz. 10.00. Ilość drzewek jaką rozdadzą urzędnicy to 700 sztuk.da

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.