Ważny temat? Prześlij newsa!

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Lublina. Festyn rodzinny w Ogrodzie Saskim

Spotted Lublin

W najbliższą niedzielę 26 maja ulicami Lublina przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. W Ogrodzie Saskim zaplanowano festyn rodzinny z atrakcjami i koncertem. Marsz dla Życia i Rodziny Lublin 2024 „Dziękuję, że mnie urodziłaś” – pod tym hasłem odbędzie się tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15:00 mszą […]

Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie

Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie | fot. Małgorzata Oroń

Najnowsze ogłoszenia (spoty)

W najbliższą niedzielę 26 maja ulicami Lublina przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. W Ogrodzie Saskim zaplanowano festyn rodzinny z atrakcjami i koncertem.

Marsz dla Życia i Rodziny Lublin 2024

„Dziękuję, że mnie urodziłaś” – pod tym hasłem odbędzie się tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15:00 mszą świętą w Archikatedrze Lubelskiej. Następnie uczestnicy wyruszą ulicami śródmieścia do Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego, gdzie będzie miał miejsce festyn rodzinny, zakończony koncertem zespołu Fedor Family.

„Tegoroczna tematyka marszu będzie skłaniała jego uczestników do wdzięczności za dar naszego życia, za rodziców, którzy zdecydowali się przyjąć nas na tym świecie oraz za każdą osobę, która przyczyniła się do naszych narodzin. Będziemy także modlili się o to, by każde życie było chronione i mogło się bezpiecznie rozwijać, na każdym jego etapie. Nieprzypadkowa data tego wydarzenia (26 maja) będzie także doskonałą okazją do świętowania Dnia Matki” – mówią organizatorzy.

Program wydarzeń:

ZDJĘCIA

Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie 2024 - plakat
Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie 2024 – plakat | materiały organizatora

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check