Marihuana w pudełku na różaniec. Na widok patrolu zaczął nerwowo się zachowywać

różaniec w dłoni
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci postanowili skontrolować dwóch mężczyzn, którzy na widok patrolu zaczęli zachowywać się nerwowo. Jeden z nich przed policjantami schował coś za siebie.

Dwóch mężczyzn, przebywających w lesie, zostało zauważonych przez patrol z Kraśnika. Policjanci widząc nerwowe zachowanie mężczyzn postanowił sprawdzić przyczynę takiego stanu rzeczy. Kiedy policjanci podeszli w stronę mężczyzn, nagle jeden z nich schował coś za siebie.

Okazało się, że było to pudełko po różańcu należące do kontrolowanego 26-letniego mieszkańca Kraśnika. Po otworzeniu pudełeczka zamiast różańca, policjanci ujawnili marihuanę. Zatrzymany 26-latek oznajmił, że zasadził sobie w pobliskim kompleksie leśnym krzak konopi i postanowił z niego skorzystać. Drugi z mężczyzn o tych sytuacjach nie wiedział.

W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny, kryminalni odnaleźli słoiczek z zawartością ponad 20 gramów marihuany. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 26-latek poddał się dobrowolnie karze.

Policjanci ujawnili w mieszkaniu 26-latka słoik z 20 g marihuany | fot. KPP Kraśnik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.