Marihuana w paczce z Wielkiej Brytanii. Miała trafić do mieszkańca Kraśnika

Marihuana w przesyłce z Wielkiej Brytanii
Marihuana w przesyłce z Wielkiej Brytanii | fot. IAS

Funkcjonariusze Oddziału Celnego Pocztowego w Lublinie ujawnili blisko 70 g marihuany. Narkotyki znajdowały się w przesyłce wysłanej z Wielkiej Brytanii, jako sprzęt wędkarski.

Marihuana zamiast sprzętu wędkarskiego

Funkcjonariusze Oddziału Celnego Pocztowego w Lublinie jednego dnia ujawnili dwie przesyłki, w których znajdowały się narkotyki. W obydwu ujawnieniach znaczącą rolę odegrał służbowy labrador przeszkolony do wykrywania substancji odurzających.

Jedna z przesyłek nadana została w Wielkiej Brytanii i miała trafić do odbiorcy w Kraśniku. Zgodnie z deklaracją miał się w niej znajdować sprzęt wędkarski. Funkcjonariusze ujawnili w niej blisko 70 g marihuany.

Z kolei druga paczka wysłana była z USA do mieszkańca powiatu nowotarskiego (woj. małopolskie). Zamiast deklarowanych przysmaków, w hermetycznie zamkniętej metalowej puszce znajdowało się ponad 30 g narkotyku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.