Marihuana w mieszkaniu 29-latka na lubelskim Czechowie [ZDJĘCIA]

68 140562 g
Marihuana w mieszkaniu 29-letniego mieszkańca Lublina | fot. KMP Lublin

Policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Lublina, u którego w mieszkaniu znaleźli 350 gramów suszu marihuany. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w czwartek w jednym z mieszkań na lubelskim Czechowie. Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie podejrzewali, że mieszkający tam 29-latek może posiadać znaczną ilość środków odurzających.

Podczas przeszukania zajmowanych pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli 350 gramów suszu konopi indyjskich, a także wagę elektroniczną. Narkotyki właściciel ukrywał w pudełkach.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce 29-latek zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty posiadania narkotyków. Zgodnie z prawem za to grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dziękuję Ci boże że mamy tak dobra policję gfzyby te okropne natkotyki trafiły w obieg ile nie winnych ludzi mogli by stracić życie