Marihuana, amfetamina, konopie i dopalacze w mieszkaniu na LSM. Trzy osoby zatrzymane

marihuana susz marihuany narkotyki
Susz marihuany | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina zatrzymali trzy osoby w wieku od 17 do 22 lat, które w jednym z mieszkań na LSM przechowywały narkotyki. Młodym mieszkańcom Lublina może grozić do 10 lat więzienia.

Zatrzymanie było efektem pracy operacyjnej policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie oraz kryminalnych z IV komisariatu. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że w jednym z mieszkań w dzielnicy LSM mogą przebywać młode osoby posiadające znaczne ilości narkotyków.

Podczas przeszukania w wytypowanym mieszkaniu funkcjonariusze odnaleźli marihuanę, amfetaminę, dopalacze oraz rośliny konopi. Dodatkowo zabezpieczyli młynek oraz wagi elektroniczne. Łącznie podczas czynności policjanci zabezpieczyli ponad 120 g marihuany, 50 g amfetaminy i blisko 30 krzaków konopi.

W sprawie zarzuty usłyszały 3 osoby w wieku od 17 do 22 lat. Wobec 17-latki i 18-latka zastosowano dozór policji. Natomiast 22-latek trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Mężczyzna kilka miesięcy temu był już notowany w związku z przestępstwami narkotykowymi.

Teraz młodym mieszkańcom Lublina może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.