Margaret odwołała koncert w Lublinie. Piosenkarka nie pojawi się także w galerii handlowej

tłum impreza koncert
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Na dwa dni przed koncertem w Lublinie Margaret odwołała swój występ. Wokalistka nie pojawi się także w centrum handlowym Vivo! Lublin, gdzie miała spotkać się z fanami.

Przypomnijmy, że popularna artystka Margaret miała wystąpić 30 października (środa) w Klubie 30 w Lublinie w ramach trasy koncertowej Gaja Hornby Tour. Podczas koncertu wokalistka miała wykonać piosenki z najnowszej płyty pt. ”Gaja Hornby”.

Margaret odwołała koncert w Lublinie

W poniedziałek Margaret poinformowała swoich fanów, że musi odwołać środowy koncert w Lublinie.

Z przyczyn niezależnych ode mnie i od organizatora jesteśmy zmuszeni odwołać koncert 30.10 w Lublinie w Klubie 30. Bardzo przepraszam tych, którzy chcieli wziąć udział w wydarzeniu, obiecujemy, że wrócimy szybciej niż myślicie i ze zdwojoną siłą!

– czytamy na stronie wydarzenia.

Piosenkarka nie pojawi się również centrum handlowym Vivo! Lublin, gdzie przed koncertem (o godz. 17:00) miała spotkać się tu ze swoimi fanami. Spotkanie z Margaret było organizowane przez salon Empik.

Otrzymaliśmy właśnie informację o odwołaniu koncertu Margaret w Lublinie. Tym samym artystka nie pojawi się na spotkaniu z fanami w centrum handlowym VIVO! Lublin” – informuje Aleksandra Burak z agencji Open Media, która obsługuje Vivo! Lublin.

Zwrot pieniędzy za bilety

Organizatorzy koncertu przypominają, że bilety zakupione przez internet można zwracać w serwisie KupBilecik. Natomiast bilety zakupione stacjonarnie można zwracać w miejscu zakupu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Żeby dawać koncerty to trzeba najpierw umieć śpiewać a najlepsze koncert w galerii tam to i może byś się nadala