Mapa lokalizacji punktów bezpłatnego WiFi

Trwa opracowywanie lokalizacji około 100 dodatkowych Hot Spotów, które umieszczone zostaną w przestrzeni publicznej naszego miasta. To pierwszy etap realizacji projektu M-175 Free wifi in Lublin – Bezpłatny miejski internet w Lublinie, który uzyskał najwięcej Państwa głosów spośród projektów złożonych do Budżetu Obywatelskiego.

Lokalizacje bezpłatnych punktów WiFi przedstawione przez Wydział Informatyki Urzędu, zostały nadesłane przez mieszkańców oraz zaproponowane przez samego wnioskodawcę. Spośród wszystkich propozycji wybrano te, które możliwe są do realizacji z uwagi na charakter lokalizacji, jako miejsca ogólnodostępnego, oddalonego od bloków i domów mieszkalnych, własność gruntów oraz dostęp do energii elektrycznej.

Przykładowymi lokalizacjami są m.in. Ogród Saski, Dworce PKS/PKP, Plac Litewski, Lipowa MPWiK, Lipowa cmentarz

Takich darmowych hotspotów WiFi ma się znaleźć około 100 w Lublinie.

Hotspoty planowane na 2015 rok – mapa

fot. sxc.hu

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.