Mamy 100 000 fanów na Facebooku!

Nasza „facebookowa” rodzina liczy już 100 000 i nadal rośnie! Tyle osób polubiło do tej pory profil Spotted Lublin na Facebooku! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Jesteśmy z Wami na Facebooku blisko 4 lata. Przez ten czas wiele się zmieniło, zarówno na portalu społecznościowym, jak i w samym serwisie i naszej redakcji.

Lokalna społeczność internetowa skupiona wokół Spotted Lublin rośnie w siłę. Współtworzymy z Wami profil, który tętni nie tylko najnowszymi informacjami z miasta i regionu, ale żyje emocjami, którymi się z nami dzielicie.

Tworzyć to z Wami – to dla nas zaszczyt!

Z tej okazji mamy dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania są nagrody od naszych partnerów. Więcej szczegółów już wkrótce!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.