Mama przyniosła narkotyki do więzienia. Schowała je w bieliźnie

narkotyki więzienie lublin areszt

W Areszcie Śledczym w Lublinie zatrzymano kobietę, która chciała wnieść dla swojego syna narkotyki. Kobieta schowała je w biustonoszu.

Do zdarzenia doszło 15 listopada w Areszcie Śledczym w Lublinie. – W trakcie kontroli kobiety ubiegającej się o wejście na widzenie z synem, funkcjonariusze Służby Więziennej ujawnili schowane w bieliźnie narkotyki – informuje mjr Jacek Zwierzchowski, rzecznik prasowy Służby Więziennej w Lublinie. Narkotyki u kobiety wykrył specjalnie przeszkolony pies.

Kobieta dobrowolnie oddała ukryte w biustonoszu trzy zawiniątka z tabletkami niewiadomego pochodzenia w ilości 100 szt. oraz dwie kulki o wadze ok. 6,58 g. z białym proszkiem. Badanie proszku narkotestem wykazało metadon.

Osobę poddano kontroli osobistej – innych przedmiotów niedozwolonych nie ujawniono. Zatrzymaną przekazano Policji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.