Mały Lucjan zgubił ukochanego misia na placu zabaw. Ktokolwiek widział…

zaginiony pluszak słonik
Zaginiony pluszak na placu zabaw w wąwozie na Kalinowszczyźnie | fot. nadesłane

Nie ma nic gorszego dla dziecka, jak utrata ukochanej maskotki. W trakcie czwartkowego spaceru 3-letniemu Lucjanowi wypadł z wózka pluszowy Słonik. 

Pluszowy Słonik zaginął w trakcie spaceru w czwartek, 27 września. Lucek spacerował z rodzicami w okolicy placu zabaw w wąwozie na Kalinowszczyźnie. Maskotka wypadła z wózka. Niestety, nie udało się znaleźć misia w tym samym miejscu.

Jak informują rodzice, chłopiec był niezwykle związany z zabawką i tęskni za nią. Proszą także o kontakt osobę, która odnalazła maskotkę.

Czytaj także: Ktoś ukradł rower sprzed szkoły. 7-letni Krzyś prosi o jego zwrot

Żeby zwiększyć prawdopodobieństwo znalezienia najlepszego przyjaciela Lucka, mama wraz z synkiem przygotowała ogłoszenie, które rozwiesili w okolicy. Za znalezienie słonika została wyznaczona nagroda.

Kontaktować można się pod numerem 727 685 206.

Poniżej zdjęcie ogłoszenia:

42694085 968798773317029 7247622424257101824 o
Zaginiony pluszak na placu zabaw w wąwozie na Kalinowszczyźnie | fot. nadesłane

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.