LUBLIN: Ktoś ukradł rower sprzed szkoły. 7-letni Krzyś prosi o jego zwrot

kradzież roweru
Nietypowe ogłoszenie kradzieży roweru | fot. nadesłane

„Proszę o zwrot mojego roweru skradzionego 11 września 2018 r.” – pisze 7-letni Krzyś, uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublinie, któremu nieznany sprawca ukradł rower.

Do kradzieży poszukiwanego roweru doszło w miniony wtorek, 11 września przy ul. Mickiewicza w Lublinie. – Syn przyjechał lekko spóźniony do szkoły. We wtorki ma sporo lekcji, bo od 7.30 do 16.30 – opowiada mama 7-letniego Krzysztofa, ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublinie.

– Obecnie trwa remont elewacji budynku szkoły, a pani dyrektor odradziła dzieciom przyjeżdżać rowerami do szkoły, bo stojaki na rowery zostały usunięte. A dzieci jak to dzieci, są uparte i przyjeżdżają do szkoły rowerami i przypinają gdzie się da – mówi mama Krzysztofa.

– I tak Krzyś zostawił rower zaparkowany pod latarnią. Spieszył się do szkoły na lekcje i zapomniał go przypiąć. Gdy zakończył lekcje poszedł po rower, a jego już nie było. Myślał, że to głupi żart jego kolegów z klasy, lecz tak się nie stało. Od razu zgłosiliśmy fakt kradzieży na policję – relacjonuje.

Pani Bożena, mama Krzysztofa podkreśla, że rower miał wartość sentymentalną. – Jest w naszej rodzinie od 9 lat. Wcześniej jeździła na nim nasza córka. Krzysio bardzo przyzwyczaił się do tego roweru, z tego przygotował własnoręcznie przygotowane ogłoszenie – dodaje.

Osoby, które mają informacje o skradzionym rowerze proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji, przy ul. Kunickiego 42. Informacje można też przekazywać bezpośrednio do mamy Krzysztofa – 601 676 302.

42155137 1971178349610452 1100178056376483840 n
Ogłoszenie o kradzieży roweru

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ech… jakim trzeba być nieudacznikiem i życiowym zerem, żeby kraść dzieciom rowery… brak słów

  2. Kiedy to się skończy????!!! Bezkarnosc złodziei tylko napędza machine? Policja ciągle przyjmuje nowe zgłoszenia i nic z tym nie robi. Rowery giną notorycznie z tych samych osiedli/miejsc.