Malowali graffiti na filarze wiaduktu. Wandale ujęci na gorącym uczynku

Namalowali graffiti na filarze wiaduktu pod ul. Poniatowskiego w Lublinie
Namalowali graffiti na filarze wiaduktu pod ul. Poniatowskiego w Lublinie | fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscy na gorącym uczynku ujęli młodych ludzi, którzy farbą w sprayu malowali graffiti na filarze wiaduktu pod ul. Poniatowskiego. Zostali ukarani mandatami karnymi.

Wandale ujęci na malowaniu graffiti

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek pod wiaduktem ul. Poniatowskiego w Lublinie. Strażnicy miejscy podczas rutynowego patrolu około godz. 23.20 zauważyli pod wiaduktem dwie osoby malujące sprayem po filarze.

Strażnicy natychmiast podjęli interwencję. Sprawcami okazali się 21-letni mężczyzna i 20-latka kobieta. Na miejscu strażnicy stwierdzili świeżo wykonane za pomocą czarnej farby graffiti. Sprawcy wykroczenia zostali wylegitymowani oraz ukarani po 300-złotowym mandacie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.