Makabryczne odkrycie przy ul. Janowskiej. Zwłoki młodego mężczyzny bez głowy i ręki

woods 690257 1280 1
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Rozczłonkowane zwłoki młodego mężczyzny znaleziono w zaroślach przy ul. Janowskiej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to zaginiony w październiku mieszkaniec naszego miasta.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 6 stycznia. Na ciało natknął się mieszkaniec Lublina. Mężczyzna spacerował w okolicach ul. Koło i ul. Janowskie, gdy w pewnym momencie zauważył rozkładające się i rozczłonkowane zwłoki. Na miejscu pojawiły się służby i zabezpieczyły ciało.

Nie wiadomo, w jaki sposób doszło do śmierci. Dzisiaj odbyła się sekcja zwłok, lecz pisemna opinia biegłego będzie znana dopiero za 2-3 tygodnie. Znalezione zwłoki były w stanie znacznego rozkładu i częściowo zdekompletowane – brakowało głowy i jednej ręki.

„Wstępnie wykluczamy udział osób trzecich. Za uszkodzenia, które posiadają na sobie znalezione zwłoki są odpowiedzialne prawdopodobnie dzikie zwierzęta” – wyjaśnia w rozmowie z nami Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Jak nas poinformowano, znalezione zwłoki prawdopodobnie należą do 25-letniego mieszkańca Lublina, który zaginął 3 października 2018 r. Prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku art. 155, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci.

Okoliczności tego zdarzenia ustala prokuratura.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.