Maciej Musiał na 8 urodziny Galerii Orkana

Maciej Musiał na 8 urodziny Galerii Orkana - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Już 6 września Galeria Orkana obchodzi swoje 8 urodziny. Z tej okazji do Lublina zawita Maciej Musiał, który weźmie udział w wydarzeniu. A w programie m.in. liczne eksperymenty, zabawy dla małych i tych dużych oraz tort.
 

Na odwiedzających czekają wielkie eksperymenty chemiczne i fizyczne. Czary i magia na wyciągnięcie ręki. Efekty, które dotąd oglądaliśmy tylko w amerykańskich filmach. Stanowiska z doświadczeniami, suchy lód, ciekł azot, kruszące się kwiaty, kule ognia oraz tajemnicze mikstury.
 

Stanowisko filmowych efektów specjalnych
Magia kina to w dużej mierze magia efektów specjalnych. Taniec w chmurze, dymiący kociołek czarownicy czy poskromienie ognia nie byłoby możliwe bez nauki. Chemia, fizyka i technika przychodzą zatem z pomocą niejednemu reżyserowi, zapewniając szeroko otwarte usta i oczy widowni.
 

Ogniste Efekty Specjalne
Pokaz wyjątkowych reakcji chemicznych inspirowanych kinematografią i literaturą, podczas którego uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak tworzy się specjalne efekty na granicy magii i nauki. Ten pokaz naprawdę rozgrzeje atmosferę!
 

Laboratorium Pana Kleksa – warsztaty
Przemiany rodem z Akademii to kanwa eksperymentów wykonywanych przez uczestników w trakcie
proponowanych warsztatów. Świat przygód Kleksa, to świat barw i kolorów. To również świat, który ma wiele wspólnego z chemią.
 

Zabawy edukacyjne dla dużych i małych
Podczas proponowanego wydarzenia będziemy zapraszać uczestników do zmierzenia się z siłami natury i sprawdzenia jak wygląda świat widziany przez gigantyczną bańkę. Efekt zamykania w „kokonie” z dwu warstwy lipidowej to doskonała zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W naszej maszynie do zamykania w bańkach zmieszczą się nawet najwyżsi z widzów.
 

Na scenie gościć będą wykwalifikowani chemicy-magicy, a podczas przerw w nauce będzie mnóstwo zabaw i atrakcji przygotowanych przez animatorki!
 

maciej-musial-billboard

Na odwiedzających tego dnia Galerię Orkana będzie czekał ogromny urodzinowy tort.

materiały organizatora

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.