Lutowa tęcza nad regionem (zdjęcie)

Zdjęcie tęczy dostaliśmy od naszej Czytelniczki, która zdziwiona zjawiskiem o tej porze roku postanowił je uwiecznić i przesłać do naszej redakcji.

 

Mimo, że zima w kalendarzu, to w przyrodzie wiosna. W piątek, 24 lutego w miejscowości Borki (Radzyń Podlaski) w godzinach rannych Czytelniczka Aneta uwieczniła nietypowe zjawisko jak na tę porę roku. A to za sprawą porannych opadów deszczu i wiosennej pogodzie ze sporą ilością słońca.

 

Rzeczywiście wielobarwne tęcze głównie kojarzą się nam z nieco cieplejszym okresem wiosenno-letnim. Te piękne zjawiska atmosferyczne są efektem m.in. burz obfitych w opady deszczu i przedzierających się przez chmury promieni słonecznych.

 

Udało Wam się także uwiecznić tęczę w lutym? Czekamy na Wasze zdjęcia pod adresem alarm24@spottedlublin.pl.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.