Łupy z włamań samochodowych. Zobacz, czy znajdują się tu twoje rzeczy [ZDJĘCIA]

68 83858 e1452883584722
zdjęcie ilustracji: policja

Do przestępstw tych doszło na terenie Lublina i Puław w ubiegłym roku. Jeśli włamał Ci się ktoś do samochodu to koniecznie to zobacz. Policja szuka właścicieli skradzionego sprzętu.

Zabezpieczone przez policję przedmioty pochodzą z włamań do samochodów. Doszło do nich w Lublinie i Puławach od lipca do listopada 2015 roku.

Włamaniom do aut winni są dwaj mężczyźni. Podejrzani już usłyszeli zarzuty, na obecnym etapie udowodniono im 24 czyny. Włamywacze najczęściej pokonywali zabezpieczenie samochodów produkcji niemieckiej z lat 90. Przy pomocy klucza, nie uszkadzając zamka w drzwiach, dostawali się do środka. Z wnętrza zabierali radioodtwarzacze, nawigacje, radia CB wraz z antenami, kable do ładowania telefonów komórkowych, rozgałęziacze gniazd zapalniczki, pendrivy, karty pamięci.

Utracone w wyniku przestępstwa mienie odzyskano bezpośrednio od sprawców w czasie zatrzymania oraz z lombardów na terenie miasta Lublina, gdzie przedmioty były przez nich zastawiane. Policjanci poszukują właścicieli odzyskanego sprzętu. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (81) 535-49-41

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.