Łuków: Wyszła z psem na spacer. Zgubiła się w lesie

Kobieta przed południem wyszła na spacer ze swoim psem. Gdy nie wróciła do domu, rodzina powiadomiła policję. Zmęczona i zmarznięta kobieta została odnaleziona w leśnym kompleksie.

 

Wczoraj, po godzinie 13:00 policjanci ze Stoczka Łukowskiego zostali powiadomieni o zaginięciu 86-latki. Z przekazanej informacji wynikało, że kobieta wyszła na spacer ze swoim psem i mimo upływu kilku godzin nie powróciła do domu. Zaniepokojeni jej nieobecnością krewni sami sprawdzali miejsca w których mogła przebywać kobieta.

 

Do działań przystąpili policjanci z Łukowa, Stoczka Łukowskiego, Adamowa i z Siedlec. Do poszukiwań włączyli się funkcjonariusze Straży Leśnej i Straży Pożarnej oraz mieszkańcy gminy Stoczek Łukowski. Wszyscy sprawdzali teren pól uprawnych i pobliskich lasów.

 

Przed godziną 20:00 zaginiona kobieta została odnaleziona w kompleksie leśnym w pobliżu Róży Podgórnej. Razem z nią był jej pies. Życiu i zdrowiu odnalezionej kobiety nie zagraża już niebezpieczeństwo.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.