Ludzkie szczątki w kartonie na cmentarzu. W środku kartka z prośbą o pochówek

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Ludzkie szczątki w kartonowym pudełku między grobami znaleźli pracownicy jednego z wrocławskich cmentarzy. W środku dołączona była kartka z prośbą o pochówek.

Tego makabrycznego odkrycia dokonali pracownicy cmentarza św. Jacka przy ulicy Chałupniczej we Wrocławiu. Jak informuje „Gazeta Wrocławska”, mężczyźni znaleźli pomiędzy dwoma nagrobkami kartonowe pudełko. W środku znaleziono ludzkie szczątki oraz kartkę z prośbą o ich pochówek.

Sprawa została zgłoszona na policję. Fragmenty kości, pochodzące najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej, trafiły już do wrocławskiego Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostaną poddane ekspertyzie biegłych.

Źródło: gazetawroclawska.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.